• YOPE Świeca zapachowa naturalna Ambra/Wanilia/Cedr/Piżmo 40h 200g

Brak towaru
98.10
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24-48h
Cena dostawy 12.3
Paczkomaty Inpost 12.3
Kurier DHL 15
Kurier DHL (Pobranie) 18
Dostępność Brak towaru
Waga 0.59 kg

OPIS
Ekologiczna świeca zapachowa na bazie w 100% roślinnego wosku sojowego.
Charaketr zapachu: orientalny, lekko słodki, niezwykle zmysłowy, ciepły i otylający jak miękki wełniany koc.

Świece YOPE nie zawierają substancji modyfikowanych genetycznie, pestycydów, ropy naftowej i produktów ropopochodnych, parafiny, wosku palmowego i pszczelego.
Świeca YOPE składa się z 100% naturalnych wosków sojowych. Wosk sojowy topi się w niższej temperaturze niż parafina, dzięki temu świeca pali się dłużej, a rozpuszczony wosk nie parzy. Gdyby wylał się na meble lub ubranie, plamy z łatwością usuwa się za pomocą ciepłej wody i mydła. Świecę można palić w sypialni, ponieważ wytwarza niewielką ilość dwutlenku węgla, nie emituje toksyn i nie kopcu, Świece YOPE są naturalne, wegańskie, biodegradowalne i bezpieczne dla śwodowiska.

Zaprojektowane z wielką starannością - subtelny blask i wyrazisty aromat tworzą niezwykły, czarujący klimat. Kompzycja zapachowa każdej świecy składa się z nuty głowy, serca i nuty głębi. Pierwsza wyczuwalna jest od razu po zapaleniu świecy, druga mniej więcej po dziesięciu minutach, natomiast trzecia ujawnia się już kiedy świca jest mocno rozgrzana.

SPOSÓB UŻYCIA
By świeca spalała się równomiernie pierwsze rozpalenie powinno trwać minimum trzy godziny. Przed każdym kolejnym użyciem należy przyciąć knto o pół centymetra. Odpowiednie przycinanie knota i zachowanie czasu palenia sprawia, że świeca zachowuje swój kształt, z które nie rozlewa się wosk, a schodzący płomień tworzy efekt lampionu.

UWAGA
Nie zostawiać świecy bez nadzoru, w miejscach dostępnych dla dzieci i zwierząt oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych.